CHOCIANÓW"Oswoić przestrzeń"

Email Drukuj PDF

Ośrodek Pomocy Społecznej w Chocianowie informuje, że Aquapark Polkowice – Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne S.A. podpisał umowę ze Związkiem Gmin Zagłębia Miedziowego, na realizację programu zdrowotnego p.n. "Oswoić Przestrzeń". Są to cykliczne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z dysfunkcjami narządu ruchu oraz uszkodzeniem obwodowego lub ośrodkowego układu nerwowego.

W programie mogą uczestniczyć dzieci od lat 3 i młodzież do 18 roku życia z takimi dysfunkcjami – również z terenu miasta i gminy Chocianów. Rehabilitacja jest całkowicie refundowana przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego.

Zajęcia rehabilitacyjne będą odbywały się w Aquapark Polkowice – Regionalnym Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym S.A. Cały obiekt (gabinety do udzielania świadczeń, winda, toalety, natryski, szatnie, korytarze) są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osoba mająca wskazanie do udziału w proponowanym programie w pierwszej kolejności musi ustalić w Poradni Rehabilitacyjnej przy Aquapark Polkowice ul. Młyńska 4 termin wizyty lekarskiej, co można uczynić telefonicznie pod nr. (76) 74 62 711. Na pierwszej wizycie lekarz - po zebranym wywiadzie oraz dokonanym badaniu - zaleci stosowne leczenie rehabilitacyjne.

Zachęcamy dzieci i młodzież z w/w dysfunkcjami do skorzystania z proponowanych, bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych.

Informacje o programie dostępne sa na stronie www.aquapark.com.pl , natomiast szczegółowych informacji udziela telefonicznie Pani Agnieszki Skuba-Sakowska – p.o. Kierownik Przychodni Rehabilitacyjnej oraz Pani Beata Matkowska – pracownik administracji od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 pod nr tel. (76) 74 62 702.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie
Małgorzata Staszczak

23. listopada 2017

Imieniny obchodzą:
Adela, Klemens, Przedwoj