CHOCIANĂ“WEmail Drukuj PDF

O¶rodek Pomocy Społecznej w Chocianowie informuje, że Aquapark Polkowice ? Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne S.A. podpisał umowę ze Zwi±zkiem Gmin Zagłębia Miedziowego, na realizację programu zdrowotnego p.n. "Oswoić Przestrzeń". S± to cykliczne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z dysfunkcjami narz±du ruchu oraz uszkodzeniem obwodowego lub o¶rodkowego układu nerwowego.

W programie mog± uczestniczyć dzieci od lat 3 i młodzież do 18 roku życia z takimi dysfunkcjami ? również z terenu miasta i gminy Chocianów. Rehabilitacja jest całkowicie refundowana przez Zwi±zek Gmin Zagłębia Miedziowego.

Zajęcia rehabilitacyjne będ± odbywały się w Aquapark Polkowice ? Regionalnym Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym S.A. Cały obiekt (gabinety do udzielania ¶wiadczeń, winda, toalety, natryski, szatnie, korytarze) s± dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osoba maj±ca wskazanie do udziału w proponowanym programie w pierwszej kolejno¶ci musi ustalić w Poradni Rehabilitacyjnej przy Aquapark Polkowice ul. Młyńska 4 termin wizyty lekarskiej, co można uczynić telefonicznie pod nr. (76) 74 62 711. Na pierwszej wizycie lekarz - po zebranym wywiadzie oraz dokonanym badaniu - zaleci stosowne leczenie rehabilitacyjne.

Zachęcamy dzieci i młodzież z w/w dysfunkcjami do skorzystania z proponowanych, bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych.

Informacje o programie dostępne sa na stronie www.aquapark.com.pl , natomiast szczegółowych informacji udziela telefonicznie Pani Agnieszki Skuba-Sakowska ? p.o. Kierownik Przychodni Rehabilitacyjnej oraz Pani Beata Matkowska ? pracownik administracji od poniedziałku do pi±tku w godz. 7:30-15:30 pod nr tel. (76) 74 62 702.

Kierownik O¶rodka Pomocy Społecznej w Chocianowie
Małgorzata Staszczak

20. lipca 2019

Imieniny obchodzÄ…:
czech, Czesław, Paweł