CHOCIANĂ“WEmail Drukuj PDF

NiveaOd 1 marca ruszył projekt ?Szkółki Piłkarskie NIVEA? przygotowany dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadz± treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat. Udział w projekcie daje dzieciom szansę na przeżycie wielkiej sportowej przygody!
Aby zapewnić najwyższy standard i warto¶ć merytoryczn± projektu, firma NIVEA zaprosiła do współpracy jedn± z najlepszych szkółek piłkarskich na ¶wiecie ? Akademię Ajax Amsterdam.


W ramach projektu zostanie przeprowadzony konkurs, którego celem jest wyłonienie 100 szkół lub klubów. O zwycięstwie zdecyduje wynik głosowania internetowego. Zwycięzcy otrzymaj± program treningowy Akademii Ajax Amsterdam, sprzęt sportowy oraz szkolenie dla trenerów, które zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Akademii Ajaxu.
Po szkoleniu, od wrze¶nia 2012 roku, trenerzy rozpoczn± realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze szkoły i kluby wezm± udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Nagrod± główn± dla sze¶ciu zespołów, które wygraj± turniej, jest wyjazd na letni obóz Akademii Ajaxu do Amsterdamu. Jedyne co trzeba zrobic to głosować.
Aby zagłosować należy najpierw zarejestrować się na stronie www.szkolkinivea.pl, a następnie odnaleĽć nasze szkoły w spisie szkół lub klubów i oddawać głosy codziennie aż do zakończenia programu tj. 17 czerwca 2012 roku!

19. lipca 2019

Imieniny obchodzÄ…:
Alfred, Wincenty, Wodzisław