CHOCIANÓWSzkółki Piłkarskie NIVEA

Email Drukuj PDF

NiveaOd 1 marca ruszył projekt „Szkółki Piłkarskie NIVEA” przygotowany dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat. Udział w projekcie daje dzieciom szansę na przeżycie wielkiej sportowej przygody!
Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną projektu, firma NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.


W ramach projektu zostanie przeprowadzony konkurs, którego celem jest wyłonienie 100 szkół lub klubów. O zwycięstwie zdecyduje wynik głosowania internetowego. Zwycięzcy otrzymają program treningowy Akademii Ajax Amsterdam, sprzęt sportowy oraz szkolenie dla trenerów, które zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Akademii Ajaxu.
Po szkoleniu, od września 2012 roku, trenerzy rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze szkoły i kluby wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Nagrodą główną dla sześciu zespołów, które wygrają turniej, jest wyjazd na letni obóz Akademii Ajaxu do Amsterdamu. Jedyne co trzeba zrobic to głosować.
Aby zagłosować należy najpierw zarejestrować się na stronie www.szkolkinivea.pl, a następnie odnaleźć nasze szkoły w spisie szkół lub klubów i oddawać głosy codziennie aż do zakończenia programu tj. 17 czerwca 2012 roku!

23. listopada 2017

Imieniny obchodzą:
Adela, Klemens, Przedwoj