CHOCIANÓW"Oswoić przestrzeń"

Email Drukuj PDF

Ośrodek Pomocy Społecznej w Chocianowie informuje, że Aquapark Polkowice – Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne S.A. podpisał umowę ze Związkiem Gmin Zagłębia Miedziowego, na realizację programu zdrowotnego p.n. "Oswoić Przestrzeń". Są to cykliczne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z dysfunkcjami narządu ruchu oraz uszkodzeniem obwodowego lub ośrodkowego układu nerwowego.

W programie mogą uczestniczyć dzieci od lat 3 i młodzież do 18 roku życia z takimi dysfunkcjami – również z terenu miasta i gminy Chocianów. Rehabilitacja jest całkowicie refundowana przez Związek Gmin Zagłębia Miedziowego.

Zajęcia rehabilitacyjne będą odbywały się w Aquapark Polkowice – Regionalnym Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym S.A. Cały obiekt (gabinety do udzielania świadczeń, winda, toalety, natryski, szatnie, korytarze) są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osoba mająca wskazanie do udziału w proponowanym programie w pierwszej kolejności musi ustalić w Poradni Rehabilitacyjnej przy Aquapark Polkowice ul. Młyńska 4 termin wizyty lekarskiej, co można uczynić telefonicznie pod nr. (76) 74 62 711. Na pierwszej wizycie lekarz - po zebranym wywiadzie oraz dokonanym badaniu - zaleci stosowne leczenie rehabilitacyjne.

Zachęcamy dzieci i młodzież z w/w dysfunkcjami do skorzystania z proponowanych, bezpłatnych zajęć rehabilitacyjnych.

Informacje o programie dostępne sa na stronie www.aquapark.com.pl , natomiast szczegółowych informacji udziela telefonicznie Pani Agnieszki Skuba-Sakowska – p.o. Kierownik Przychodni Rehabilitacyjnej oraz Pani Beata Matkowska – pracownik administracji od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 pod nr tel. (76) 74 62 702.

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie
Małgorzata Staszczak

Szkółki Piłkarskie NIVEA

Email Drukuj PDF

NiveaOd 1 marca ruszył projekt „Szkółki Piłkarskie NIVEA” przygotowany dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat. Udział w projekcie daje dzieciom szansę na przeżycie wielkiej sportowej przygody!
Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną projektu, firma NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

Więcej…

Uwaga - ferie!

Email Drukuj PDF

Kolejne zimowe ferie tuż, tuż. Policjanci z Polkowic przypominają dzieciom i młodzieży która będzie wypoczywać na zimowiskach, o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Więcej…

Wyśmienita jesień piłkarzy Stal Chocianów

Email Drukuj PDF

stalPo wyśmienitej jesieni w wykonaniu piłkarzy Stali Chocianów, wszyscy w Chocianowie ostrzą sobie zęby na IV ligę. Jak wiadomo, by osiągnąć ten cel, zespół musi mieć w swoich szeregach solidnych, ogranych zawodników. Powinna być również sportowa rywalizacja między piłkarzami. W związku z tym, zimą do Stali sprowadzono kilka nowych twarzy.

Więcej…

Więcej artykułów…

23. listopada 2017

Imieniny obchodzą:
Adela, Klemens, Przedwoj