CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Start futsalowej rywalizacji w Chocianowie!

Email Drukuj PDF
To będzie wydarzenie, które z całą pewnością zostanie zapamiętane w Chocianowie na bardzo długo. W najbliższy piątek, tj. 21 grudnia 2018 roku po raz pierwszy na parkiet wyjdzie futsalowy zespół Madness Chocianów. Dla podopiecznych Grzegorza Nowaka będzie to debiutanckie spotkanie w II Lidze Futsalu. 


 
 

Zespół, który wyjdzie na parkiet Hali Widowiskowo-Sportowej w Chocianowie przy ulicy Kasztanowe 5 będzie składał się w największym stopniu z zawodnikami mieszkającymi, bądź blisko związanymi z Chocianowem i piłkarskimi klubami z naszej gminy. Mateusz Bartuzel, Łukasz Bednarz, Dawid Cygan, Filip Dudziak, Zbigniew Grzybowski, Jakub Hrynczyszyn, Mirosław Kunz, Damian Podziewski czy Maciej Sambor to zawodnicy doskonale znani chocianowskim kibicom. Ponadto drużyna została wzmocniona zawodnikami, którzy z całą pewnością podniosą poziom zespołu i wprowadzą dodatkową rywalizację. 

Trenerem drugoligowego klubu Madness Chocianów, który będzie walczył z rywalami z Legnicy, Wrocława, Zielonej Góry i Żar został Grzegorz Nowak, który za sobą ma występy m.in. w Acanie Jelcz Orzeł-Laskowice oraz KS-ie Polkowice. Wcześniej grał w barwach ekstraklasowego Euromastera Chrobrego Głogów. 

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chocianowie przy ulicy Kasztanowej 5.


InformatorWane i Poyteczne


19. lipca 2019

Imieniny obchodzą:
Alfred, Wincenty, Wodzisław