CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Dzień Kobiet w Gminie Chocianów

Email Drukuj PDF

Mieszkanki Gminy Chocianów będą świętowały nadchodzący Dzień Kobiet koncertowo. W programie występ aktorów popularnych seriali, a także solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Koncert pt. „Być kobietą, być kobietą” odbędzie się już12 marca, o godzinie 18  w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

-Specjalnie dla Pań z okazji Dnia Kobiet zaszczycą nas obecnością gwiazdy seriali!
Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska, a także Stanisław Górka, znany m.in. z serialu Plebania. Oprócz aktorów usłyszymy Beatę Pyda i Michała Borkowskiego – solistów z Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. W programie wystąpi również Barbara Droździńska, pieśniarka o wyjątkowej i niepowtarzalnej barwie i sile głosu. Koncert poprowadzi Aurelia Sobczak- czytamy w zapowiedzi koncertu.


Organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Gmina Chocianów.

Ponadto mieszkanki Gminy Chocianów mogą skorzystać z oferty warsztatów filcowania. Te, odbędą się 9 marca w Chocianowskim Ośrodku Kultury, o godzinie 16.
-Na warsztatach organizowanych przez Chocianowski Ośrodek Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Rękodzieła Ziemi Chocianowskiej, poznasz sposoby i techniki tworzenia torebki/kosmetyczki oraz wyjątkowych ozdób, akcesoriów i przedmiotów metodą filcowania. W kobiecym gronie, przy dobrej kawie ciekawie spędzisz popołudnie i wrócisz do domu z własnoręcznie stworzoną, wyjątkową ozdobą- zachęcają Organizatorzy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy trwają do 6 marca, w siedzibie Chocianowskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 5 lub pod numerem telefonu: 76 818 55 80.
 

InformatorWane i Poyteczne


22. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Katarzyna, Kazimierz, Paweł