CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Ruszają konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030

Email Drukuj PDF

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, partnerów społeczno- gospodarczych, przedstawicieli świata nauki oraz wszystkich mieszkańców m.in. powiatu polkowickiego do aktywnej dyskusji na temat przyszłości regionu. Najbliższe spotkanie już 9 marca.  

Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego jest kluczowym dokumentem określającym kierunki rozwoju społeczno- gospodarczego i przestrzennego naszego regionu w nadchodzącej perspektywie  finansowej UE. Zarząd Województwa chce zapoznać się z opinią mieszkańców regionu i z tej okazji organizuje konsultacje społeczne.
W ramach konsultacji społecznych istnieje możliwość zapoznania się oraz wyrażania opinii i uwag do projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030.
Uwagi można składać korespondencyjnie lub osobiście podczas spotkania.


Wypełnione i podpisane formularze należy przesłać pocztą na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Walońska 3-5, 50-411 Wrocław, lub zeskanowane wraz z wersją edytowalna na adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule listu/maila należy wpisać „Konsultacje społeczne SRWD 2030- Departament Rozwoju Regionalnego UMWD”.
Projekt strategii wraz z formularzem do zgłaszania uwag do pobrania na stronie: http://www.umwd.dolnyslask.pl/rozwoj/aktualnosci-rozwoj-regionalny/
Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 9 marca 2018 roku, o godzinie 11 w Legnickim Parku Technologicznym LETIA S.A., ul. Rycerska 24
 
 
 

InformatorWane i Poyteczne


22. marca 2019

Imieniny obchodzą:
Katarzyna, Kazimierz, Paweł