CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Email Drukuj PDF

W plebiscycie Gazety Wrocawskiej na najlepszego dowódc w 2017 roku, Adam Horoszczak z OSP Parchów uplasowa si na pierwszym miejscu. Druh z Gminy Chocianów zdoby a 5707 gosów. To ponad 3000 gosów wicej ni drugi nominowany w tej kategorii straak z OSP Ruszów.

W plebiscycie gosowa mona byo w sumie na 24 dowódców z caego województwa. Gosowanie przeprowadzia Gazeta Wrocawska w serwisie naszemiasto.pl. Na zwycizców w kategorii Straak i Dowódca Roku czekaj dyplomy i dwuosobowe pobyty weekendowe w hotelu Akademia Kuraszków w powiecie trzebnickim. 
Uroczyste zakoczenie plebiscytu odbdzie si 13 maja podczas wojewódzkich obchodów Dnia Straaka. W podsumowaniu udzia wezm take Komendant Wojewódzki Pastwowej Stray Poarnej we Wrocawiu i Dyrektor Oddziau Wojewódzkiego ZOSP RP.

Adam Horoszczak przyznaje serwisowi nasze miasto.pl, e najtrudniejsz akcj, w której bra udzia by ubiegoroczny poar domu w Przemkowie. OSP Parchów zostaa rozdysponowana do poaru jako pomoc, kiedy pastwowa stra ewakuowaa ludzi. -My bylimy w rodku w aparatach. Wanie si wycofywaem, gdy strop si zawali. Nic nikomu si nie stao, ale wraenie byo spore- wspomina.

Adam Horoszczak jest dowódc OSP Parchów od 2011 roku. 

InformatorWane i Poyteczne


20. czerwca 2018

Imieniny obchodzą:
Bożena, Diana, Rafał