CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Sento- Kan na podium

Email Drukuj PDF

Mistrzowskie medale zdobyli nasi zawodnicy w XI Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Głuchołazach. To kolejny sukces karateków z Gminy Chocianów.
 

W zawodach udział wzięło w sumie 250 karateków z całego kraju. W konkurencji kata w swoich kategoriach srebrne medale zdobyli: Hania Karney, Amelia Kijewska oraz Igor Gałuszka. Brązowe medali zdobył Maksymilian Skamel, Patryk Jankowiak oraz Mateusz Słota. Bardzo dobry występ zaliczyli również w kategorii seniorów Beata Olewicz zdobywając brązowy medal oraz Piotr Gałuszka, który przywiózł dla Chocianowskiego klubu złoto.
 
-Taki sukces jest dobrą zapowiedzią przed zbliżającymi się 21 maja Międzynarodowymi Mistrzostwami Województwa Śląskiego Silesia Cup oraz najważniejszymi zawodami sezonu - Pucharem Polski Dzieci odbywającym się 3 czerwca w Łodzi- mówi Piotr Gałuszka z chocianowskiego klubu karate Sento- Kan.
W Gminie Chocianów Klub Karate Tradycyjnego Sento- Kan działa od 1985 roku i zrzesza sympatyków karate z całej gminy.
 
Treningi chocianowskich karateków odbywają się w poniedziałki o godzinie 18.15 oraz czwartki o godzinie 16.30 w hali sportowej gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi, przy ul. Szkolnej.
                           
 

InformatorWażne i Pożyteczne


22. października 2017

Imieniny obchodzą:
Filip, Kordian, Seweryn