CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Kobiety zdobywają dolnośląski rynek pracy- OFERTY PRACY

Email Drukuj PDF

Trwa projekt „Kobiety zdobywają dolnośląski rynek pracy”. Młode mieszkanki naszej gminy mają szansę na płatny staż w biurze Fundacji LGD Wrzosowa Kraina oraz w kancelarii prawnej w Lubinie.


Program realizowany jest w ramach Miedziowego Programu Aktywizacji Kobiet i skierowany jest do kobiet w wieku od 15 do 24 lat. Z programu skorzystać mogą osoby bierne zawodowo, bezrobotne, o niskich kwalifikacjach, a także studenci zaoczni oraz osoby niepełnosprawne.  Celem projektu jest skuteczne uaktywnienie uczestniczek do działania i zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji.
- Tereny powiatu lubińskiego i polkowickiego charakteryzuje duży odsetek bezrobotnych kobiet. Wskaźnik zatrudnienia w roku 2015 wynosił zaledwie 36,9%. 
Przy jednoczesnym poziomie bezrobocia w powiecie lubińskim na poziomie zaledwie 6%- informuje Małgorzata Romaniak, specjalista ds. projektów unijnych.

Pracownik biurowy – staż  5 miesięczny z możliwością dalszego zatrudnienia
Firma EWAL poszukuje stażystki na stanowisko pracownik administracyjny do biura fundacji.Staż poprzedzony jest szkoleniem z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy, a także szkoleniem zawodowym.
Praca polega na obsłudze formalnej projektów dotacyjnych fundacji.  Staż z perpsektywą zatrudnienia stałego.  Miejsce pracy: Chocianów
Wymagania konieczne: - kobiety do 24 roku życia, uczące się wyłącznie zaocznie, bezrobotne, zamieszkujące powiat lubiński lub polkowicki (wymogi unijne),
Wymagania pożądane: - osoba studiująca bądź z wyższym wykształceniem
- komunikatywna, łatwo nawiązująca współpracę, umiejąca pracować w zespole
- szybko ucząca się
Dodatkowe atuty to doświadczenie w działalności wolontariackiej oraz w działaności społecznej.
Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Staż w kancelarii prawnej z możliwością zatrudnienia
Poszukujemy stażystek do współpracujących z  nami kancelarii prawnych. Czas trwania stażu 5 miesięcy z możliwością dalszego zatrudnienia, dla osób które się sprawdzą.
Wymagania:
- studentki zaoczne kierunku administracja lub absolwentki administracji
- kobiety do 24 roku życia, mieszkające na terenie powiatu lubińskiego lub polkowickiego osoby bezrobotne (wymóg unijny),
- znajomość etykiety biurowej
- wysoka kultura osobista
- bardzo dobra umiejętność  obsługi komputera
 
Zakres obowiązków:
- obsługa korespondencji wpływającej i wychodzącej
- prowadzenie dokumentacji kancelarii
- umawianie i koordynowanie spotkań
- redagowanie pism
- współpraca z klientami zewnętrznymi kancelarii
 
Szczegółowe informacje oraz dokumenty zgłoszeniowe znajdują sie na stronie www.mpaz.pl. Zgłoszenia oraz CV przyjmowane są drogą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , bądź osobiście w biurze projektu w Lubinie, przy ul. T. Kościuszki 5, lub tradycyjną pocztą. Kontaktować można się także pod nr telefonu 603 716 838.
 
 
 

InformatorWażne i Pożyteczne


12. grudnia 2017

Imieniny obchodzą:
Joanna, Dagmara, Aleksander