CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Spotkanie informacyjne w sprawie unijnych funduszy

Email Drukuj PDF

Już 16 marca Wiejskim Ośrodku Kultury w Chocianowcu odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie programu wspierania przedsiębiorczości osób  bezrobotnych. W ramach unijnego wsparcia można pozyskać nawet do 25 tysięcy złotych na rozpoczęcie działalności.


„Od pomysłu do biznesu” to program wspierania przedsiębiorczości osób bez pracy po 30 roku życia. Dotyczy on osób zamieszkałych w województwie dolnośląskim, w tym z powiatu polkowickiego.  Skorzystać z niego mogą także osoby, które znajdują się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, są np. długotrwale bezrobotne, posiadają orzeczenia o niepełnosprawności, zamieszkują tereny wiejskie i przekroczyli już 50 rok życia.
 
W ramach realizowanego projektu będzie można pozyskać środki finansowe na rozwój przedsiębiorczości nawet do 25 tysięcy złotych. Można będzie także starać się o wsparcie pomostowe do 1850 zł miesięcznie, przez okres od 6 do 12 miesięcy. –Zapewniamy także szkolenie, w którym objaśnimy jak załatwić wszelkie formalności związane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wsparcie indywidualne- dodaje Elżbieta Chudzińska, asystent kierownika projektu.
 
 
Spotkanie organizowane jest przez Biuro Projektu Business School i odbędzie się 16 marca w WOKu w Chocianowcu o godzinie 15.

Więcej informacji pod numerami telefonu: 739 084 815 oraz 720 838 304.
Rekrutacja trwa od 6  marca do 31 marca 2017. 

InformatorWażne i Pożyteczne


12. grudnia 2017

Imieniny obchodzą:
Joanna, Dagmara, Aleksander