CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej w trybie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację użytku publicznego: POBIERZ

Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko

Email Drukuj PDF

 

Ogłoszenie wyniku naboru na wolne stanowisko w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Chocianów:

POBIERZ
 

UWAGA

Email Drukuj PDF
W związku z planowanymi ćwiczeniami przeciwpożarowymi uprzejmie zawiadamiamy, że w dniu 21 października 2016 roku w godz. 14.00 -15.30 nieczynny będzie Urząd Miasta i Gminy w Chocianowie.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
 

KOMUNIKAT POLSKIEJ SPÓŁKI GAZOWNICTWA

Email Drukuj PDF
Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w dniach 19-20 października 2016 r. na terenie miejscowości:
 
     Gmina Chocianów
·         Brunów
·         Szklary Dolne
 
przeprowadzi akcję przewonienia gazu ziemnego. Polega ona na zwiększeniu ilości środka nawaniającego w sieci gazowej, przez co zapach gazu staje się intensywniejszy.
Przewonienie przeprowadza się w trosce o bezpieczeństwo odbiorców gazu, w celu wykrycia ewentualnych nieszczelności sieci lub instalacji gazowych. W przypadku wyczucia zapachu ulatniającego się gazu należy natychmiast zamknąć kurek przy gazomierzu lub przy urządzeniu gazowym i niezwłocznie powiadomić Pogotowie Gazowe pod numerem tel. 992.
 
Wyczuwalny zapach gazu może świadczyć zarówno o nieszczelności sieci lub instalacji gazowej, jak i niesprawności urządzeń gazowych (np. zanieczyszczonych palników). Kontrolę i naprawę sieci gazowej przeprowadzają służby Polskiej Spółki Gazownictwa, natomiast usuwanie stwierdzonych nieprawidłowości instalacji wewnętrznych w budynkach oraz urządzeń gazowych należy do obowiązków właścicieli lub zarządców obiektów.
 
Zgodnie z obowiązującym prawem za stan techniczny instalacji wewnętrznych odpowiada właściciel lub administrator budynku. Nieszczelności wewnętrznych instalacji oraz urządzeń gazowych należy zlecić zarządcy budynku lub firmie posiadającej uprawnienia do wykonywania robót gazowych.
 
 
 

InformatorWażne i Pożyteczne


22. stycznia 2017

Imieniny obchodzą:
Anastazja, Gaudencjusz, Wincenty