CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

UROCZYSTA SESJA RADY MIEJSKIEJ

Email Drukuj PDF

W dniu 5 grudnia o godz. 15:30 odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej, podczas której Pan Franciszek Skibicki został zaprzysiężony na Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów. Wśród osób obecnych na uroczystości swoją obecnością zaszczycili goście z Lubina: Robert Raczyński - Prezydent Lubina, Adam Myrda - Starosta Lubiński, Andrzej Górzyński - Przewodniczący Rady Miejskiej w Lubinie i Pan Tadeusz Kielan - Wójt Elekt Gminy Lubin.

BARBÓRKOWE ZAWODY NA ŁYŻWOROLKACH

Email Drukuj PDF


Jednocześnie informujemy, że w godzinach trwania zawodów nastąpą utrudnienia w ruchu na ul. Górniczej, Świerkowej i Gwarków.

Otwarcie dróg w Szklarach Dolnych

Email Drukuj PDF

Uroczyste oddanie do użytku dróg transportu rolnego w Szklarach Dolnych, wykonanych w ramach projektu „Scalanie gruntów wsi Szklary Dolne, gmina Chocianów, powiat polkowicki”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, odbędzie się w czwartek 27 listopada 2014 roku o godzinie 15.30.

scalenie_1

Więcej…

GRATULACJE dla NOWYCH RADNYCH

Email Drukuj PDF
Szanowni Radni Rady Miejskiej kadencji 2014-2018Chocianw

 

W dniu 16 listopada 2014 r. wyborcy obdarzyli Państwa swoim zaufaniem i powierzyli w Państwa ręce dalsze losy Naszej Gminy.  

Pragnę przekazać nowym Radnym Rady Miejskiej w Chocianowie gratulacje z okazji wyboru na tę zaszczytną funkcję. Wierzę, że będziecie pełnić swoją misję z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Mam też nadzieję, iż zechcecie Państwo, dla dobra naszego miasta i gminy, podjąć współpracę ponad podziałami.

Jednocześnie chciałbym raz jeszcze podziękować Radnym, których kadencja właśnie minęła, za wspólną pracę na rzecz społeczności lokalnej i naszych mieszkańców.

Z wyrazami szacunku

Roman Kowalski

Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów

InformatorWażne i Pożyteczne


3. lipca 2015

Imieniny obchodzą:
Kornelia, Jacek, Mirosław