CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Nowe ogłoszenia o przetargach

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ogłoszeniami Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów o przetargach na sprzedaż nieruchomości.

Więcej…

Wycieczka do Francji w ramach wymiany partnerskiej

Email Drukuj PDF
delegacja_Francja

30 osobowa grupa młodzieży z Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie i Zespołu Szkół w Chocianowie wraz z opiekunami i kilkuosobową delegacją władz gminy (Regina Olszewska - Sekretarz Miasta i Gminy Chocianów, Grażyna Kindra - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Chocianowie, Bogumiła Cymbała - Przewodnicząca Komisji ds. Rozwoju Gminy, Rolnictwa i Bezpieczeństwa Publicznego, Marian Sambor - Przewodniczący Komisji ds. Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki wraz z radnymi z tej komisji: Krystyną Łysiak i Beatą Rolską) przebywała od 29 kwietnia do 6 maja 2014 r. na wycieczce do Francji, zorganizowanej w ramach partnerstwa miast Chocianów – Juvigne.

Więcej…

Lotna Premia Wyścigu Kolarskiego w Chocianowie

Email Drukuj PDF

W sobotę 10 maja 2014 r. pomiędzy godz. 1330 do 1430

przez Chocianów przejadą kolarze, biorący udział w prestiżowym wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich. Zachęcamy mieszkańców do kibicowania!

PREMIA LOTNA – RYNEK

Przejazd ulicami: Kościuszki, Żeromskiego, Głogowska

plakat-big

Gminny Dzień Strażaka

Email Drukuj PDF
dzien_strazaka_4

Gminne obchody Dnia Strażaka w tym roku odbyły się 3 maja w Chocianowie. Okazja, by uroczystości miały miejsce w mieście, była podwójna: chocianowska OSP otrzymała tego dnia nowy sztandar oraz poświęcono niedawno przekazany dla jednostki wóz bojowy.

dzien_strazaka_3

InformatorSprawozdanieWażne i Pożyteczne


28. listopada 2014

Imieniny obchodzą:
Jakub, Lesław, Zdzisław