CHOCIANÓW


 • Pałac

  Pałac

 • Pl. Wolności

  Pl. Wolności

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Konsultacje społeczne

Email Drukuj PDF
Przypominamy, że w dniu dzisiejszym, tj. 30 marca o godz. 15:30 w Chocianowskim Ośrodku Kultury odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące "Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na lata 2016-2021 dla Miasta i Gminy Chocianów". Do udziału w konsultacjach społecznych zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, zarządców nieruchomości i wszystkie zainteresowane osoby do wyrażenia swoich propozycji i uwag do projektu.

Rodzina 500+

Email Drukuj PDF
Informujemy, że w Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Odrodzenia 31 w pokoju nr 9 są już dostępne wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego (program "Rodzina 500 plus"). Wnioski można pobierać także w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie, szkołach podstawowych na terenie miasta i gminy oraz w Przedszkolu Miejskim w Chocianowie.
Jednocześnie informujemy iż od dnia 1 kwietnia 2016r. Dział Świadczeń Rodzinnych OPS będzie znajdował się w lokalu przy ul. Bolka I Świdnickiego 9-13 i tam będą przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego, świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Email Drukuj PDF

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert

Email Drukuj PDF
Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury, tradycji narodowej, obywatelskiej i kulturowej w Gminie Chocianów w 2016 r.

Wyniki konkursu
 

InformatorWażne i Pożyteczne


29. czerwca 2016

Imieniny obchodzą:
Iwetta, Paweł, Piotr