CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

informacja o braku rozstrzygnięcia naboru

Email Drukuj PDF
 Informacja o braku rozstrzygnięcia naboru.

Więcej…

XL Sesja Rady Miejskiej

Email Drukuj PDF

XL Sesja rady Miejskiej odbędzie się już 26 lutego, o godzinie 15:45. W programie sesji m.in. zmiany w budżecie gminy na 2018 rok oraz wprowadzenie zmian do wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chocianów.

Podczas spotkania chocianowscy rajcy dyskutować będą nad wprowadzeniem  zmian do wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chocianów oraz nad zmianami w gminnym budżecie. Ponadto podejmą uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych będących w posiadaniu Przedsiębiorstwa Wodociągowo- Kanalizacyjnego w Chocianowie, na lata 2018- 2021. Radni podejmą także uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Polkowickiemu.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego, po godzinie 15:45 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Chocianowie.

Ruszają konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030

Email Drukuj PDF

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, partnerów społeczno- gospodarczych, przedstawicieli świata nauki oraz wszystkich mieszkańców m.in. powiatu polkowickiego do aktywnej dyskusji na temat przyszłości regionu. Najbliższe spotkanie już 9 marca.  

Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego jest kluczowym dokumentem określającym kierunki rozwoju społeczno- gospodarczego i przestrzennego naszego regionu w nadchodzącej perspektywie  finansowej UE. Zarząd Województwa chce zapoznać się z opinią mieszkańców regionu i z tej okazji organizuje konsultacje społeczne.
W ramach konsultacji społecznych istnieje możliwość zapoznania się oraz wyrażania opinii i uwag do projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030.
Uwagi można składać korespondencyjnie lub osobiście podczas spotkania.

Więcej…

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty

Email Drukuj PDF
Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty.
Pobierz dokument

InformatorWane i Poyteczne


20. czerwca 2018

Imieniny obchodzą:
Bożena, Diana, Rafał