CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego w Chocianowie

Email Drukuj PDF
Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego w Chocianowie.

Pobierz dokument

Gminny konkurs wielkanocny

Email Drukuj PDF

Jeszcze do 22 marca można się zgłaszać do udziału w konkursie wielkanocnym 2018. Odbędzie się on w kategorii palm oraz pisanek wielkanocnych. Akcję organizuje Chocianowski Ośrodek Kultury.

Konkurs zaadresowany jest do mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów i odbywa
się w dwóch kategoriach: palmy wielkanocnej i pisanek. W kategorii palma wielkanocna przyjmowane są prace indywidualne uczniów przedszkola 5 i 6-latków oraz uczniów szkoły podstawowej 1 klasy. Palma powinna być wykonana z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i form zdobniczych, a każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę.

Więcej…

Halina Kowalska- sołtys wsi Trzebnice wyróżniona przez Wojewodę Dolnośląskiego

Email Drukuj PDF

Niemal stu sołtysów z terenu całego Dolnego Śląska wzięło udział w konkursie Wojewody Dolnośląskiego „Sołtys roku 2017”. Wśród zwycięzców znalazła się także Halina Kowalska- sołtys wsi Trzebnice.

Sołtys wsi Trzebnice Halina Kowalska otrzymała wyróżnienie w konkursie Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka „Sołtys roku 2017”.

–Cieszę się, że moja praca i przede wszystkim mieszkańców Trzebnic została dostrzeżona w województwie. Ich uwagę zwróciły wieloletnie starania o drogę, która powstała pod koniec ubiegłego roku. To tylko mnie motywuje do dalszej pracy!- zachwala sołtys Halina Kowalska.

Radości z sukcesu sołtyski nie ukrywa także włodarz gminy Chocianów, Franciszek Skibicki.–Jedną z najważniejszych inwestycji na terenie wsi Trzebnice była przebudowa drogi gminnej. Prowadzi ona  do najważniejszych miejsc we wsi, czyli szkoły i remizy strażackiej. Przy realizacji tego przedsięwzięcia widziałem zaangażowanie sołtys i wiem, że nagroda została przyznana słusznie- dodaje Burmistrz.

W gali finałowej w hotelu Agro Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu uczestniczyło prawie stu sołtysów. Uroczystość uświetnił występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Oferta złożona przez Chocianowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski na realizację zadania publicznego pt. „Zadbajmy o zdrowie”

Email Drukuj PDF
oferta złożona przez Chocianowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym Specjalnej Troski na realizację zadania publicznego pt. „Zadbajmy o zdrowie”.

Pobierz plik »

InformatorWane i Poyteczne


20. czerwca 2018

Imieniny obchodzą:
Bożena, Diana, Rafał