CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Zbiórka elektrośmieci

Email Drukuj PDF
10 listopada w godzinach od 10 do 13 odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Zużyty sprżęt mieszkańcy gminy Chocianów mogą przynosić na parking sklepu Biedronka przy ul. Witolda Pileckiego. 
 

Chocianów świętuje 11 listopada

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Chocianów na wspólne świetowanie 11 listopada. Dwudniowe święto rozpocznie się już 10 listopada. W tym dniu nastąpi uroczyste odsłonięcie pomnika- popiersie Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz tablic pamiątkowych dedykowanych Sybirakom i mieszkańcom pomordowanym na Kresach Wschodnich. Natomiast 11 listopada odbędzie się koncert pn. "Chocianów świętuje 100-lecie niepodległości Polski".

Więcej…

Organizacja ruchu 1 listopada

Email Drukuj PDF

1 listopada w obrębie cmentarza komunalnego w Chocianowie funkcjonować będą dwa parkingi. Jeden parking przy drodze w kierunku Szklar Dolnych, drugi przy drodze w kierunku Polkowic. Łącznie przygotowanych jest ok 260 miejsc parkingowych w tym 9 miejsc dla osób niepełnosprawnych.

Więcej…

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty realizacji zadania publicznego / oferty wspólnej realizacji zadania publicznego, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (dz. u. z 2016 r. poz. 239 i 395) złożonej w trybie art.19 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie  (t.j. dz. u. z 2018 r. poz. 450 z późn. zm.) na realizację zadania publicznego.

Pobierz

InformatorWane i Poyteczne


19. lutego 2019

Imieniny obchodzą:
Arnold, Henryk, Konrad