CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Zbiórka krwi w Chocianowie

Email Drukuj PDF
Klub HDK PCK im. "Miedzianej Kropli Krwi" Oddział ZG Rudna, Stowarzyszenie HDK i HDSzK oraz Radny Rady Miejskiej w Chocianowie Marcin Ślipko zapraszają do udziału w zbiórce krwi, która odbędzie się w środę, 27 marca 2019 roku w godzinach od 10 do 14 w restauracji "TOSCA" przy ulicy Bohaterów Wojska Polskiego 4. 

Awansowali do eliminacji wojewódzkich

Email Drukuj PDF
Za nami powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Wśród najlepszych w swoich kategoriach wiekowych okazali się Dominika Łomanko oraz Jakub Staszak, który będą reprezentować Powiat Polkowicki w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu w Lubinie. 

Chocianowianin powołany do reprezentacji Polski

Email Drukuj PDF
Mieszkaniec Gminy Chocianów Krystian Bondzior znalazł się na liście powołanych do seniorskiej reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Chocianowianin wcześniej regularnie znajdował się w kadrze młodzieżowych reprezentacji, jednak to będzie jego debiut wśród dorosłych zawodników. Wśród nich nie brakuje gwiazd światowego "szczypiorniaka".fot. Paweł Andrachiewicz

X Bieg Borów Dolnośląskich

Email Drukuj PDF
W sobotę, 6 kwietnia 2019 roku odbędzie się jubileuszowy X Bieg Borów Dolnośląskich, którego organizatorami są Regionalne Centrum Kultury, Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza "Zdyszaaani" Chocianów.

Biegi poprowadzone będą po terenach Rezerwatu Przyrody "Czarne Stawy". Trasa biegu głównego liczyła będzie około 8 km, zaś bieg dla dzieci przewidziano na 1 km. Oba biegi będą miały charakter przełajowy i w całości prowadziły będą leśnymi drogami. 

Zgłoszenia do biegów przyjmowane będą w dniu zawodów w biurze organizatora. Limit uczestników biegu głównego wynosi 100 osób. W biegu dzieci może wystartować maksymalnie 50 zawodników/zawodniczek. Udział w biegach jest nieodpłatny.

REGULAMIN X BIEGU BORÓW DOLNOŚLĄSKICH


InformatorWane i Poyteczne


23. kwietnia 2019

Imieniny obchodzą:
Helena, Jerzy, Wojciech