CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

Chocianów na weekend majowy

Email Drukuj PDF

2 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Chocianów na koncert pt. Zawsze wierni Ojczyźnie „lata 20- te, lata 30-te” w Chocianowskim Ośrodku Kultury.  Natomiast 3 maja zachęcamy do udziału w Gminnych Obchodach Dnia Strażaka w Szklarach Dolnych.

Więcej…

Nowe parkingi przed przychodnią zdrowia

Email Drukuj PDF

Nowe miejsca parkingowe powstaną przed przychodnią zdrowia w Chocianowie. To właśnie tam, pacjenci mają problem z odnalezieniem wolnych miejsc parkingowych. Na budowę nowych parkingów gmina przeznaczy ponad 85 tysięcy złotych.

Budową nowych parkingów zajmuje się Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chocianowie.
-Planowane są do wybudowania dwa parkingi- po lewej i po prawej stronie wjazdu na Targowisko Miejskie, po siedem miejsc parkingowych na każdym- informuje Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej  i Mieszkaniowej w Chocianowie.

Więcej…

Komisariat Policji w Chocianowie - W najbliższą środę dzień otwarty dla kandydatów do służby

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą środę 18 kwietnia bieżącego roku w godzinach od 14.00 do 17.00 w Komisariacie Policji w Chocianowie przy ulicy ul. Ratuszowej 12 będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Więcej…

Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert

Email Drukuj PDF

Wyniki rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej polegającego na aktywizacji dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie rekreacji sportowej popularyzującej sporty walki na terenie Miasta i Gminy Chocianów w 2018 r.

Pobierz dokument

InformatorWane i Poyteczne


20. czerwca 2018

Imieniny obchodzą:
Bożena, Diana, Rafał