CHOCIANÓW


 • Paac

  Paac

 • Pl. Wolnoci

  Pl. Wolnoci

 • Fontanna

  Fontanna

 • Ratusz

  Ratusz

X Bieg Borów Dolnośląskich

Email Drukuj PDF
Za nami X Bieg Borów Dolnośląskich, który odbył się pod patronatem burmistrza Tomasza Kulczyńskiego. Na starcie sobotniej rywalizacji pojawiło się ponad sto osób. Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach: dorośli oraz dzieci. Emocji nie brakowało, podobnie jak i wyjątkowych medali dla najlepszych zawodników i zawodniczek. Ostatecznie w biegu głównym triumfował Piotr Machoń, który wyprzedził Mateusza Zenera oraz Piotra Rogowskiego.



WYNIKI

Informacja dot. przerwy w dostawie wody

Email Drukuj PDF
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Sp. z o.o. w Chocianowie informuje, że w związku z rozpoczęciem prac modernizacyjnych Zakładu Uzdatniania Wody w Brunowie w dniach 9.04.2019 r. - 12.04.2019 r. może wystąpić spadek ciśnienia lub chwilowe przerwy w dostawie wody w godzinach od 8:00 do 13:00 w miejscowościach: Brunów, Krzeczyn Mały i Gorzyca. 

X Bieg Borów Dolnośląskich

Email Drukuj PDF
Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński zaprasza na jubileuszowy X Bieg Borów Dolnośląskich, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 kwietnia 2019 roku o godzinie 12. Początek wydarzenia zaplanowano na terenie Nadleśnictwa w Chocianowie, ul. Kościuszki 23.


 

Przerwa w dostawie wody

Email Drukuj PDF
Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Sp. z o.o. w Chocianowie informuje, iż w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej w dniach 10.04.2019 r. - 12.04.2019 r. może nastąpić spadek ciśnienia lub chwilowe przerwy w dostawie wody w godzinach 8.00-14.00 dla mieszkańców ulic Głogowska, Daglezjowa, Leśna, Zielona, Wiązowa. 

Informator



Wane i Poyteczne


23. kwietnia 2019

Imieniny obchodzą:
Helena, Jerzy, Wojciech